Esprit Sierpień

Powoli dociera do mnie, ze jesień zbliża się do nas ogromnymi krokami, pogoda zmienia się w niewyobrażalnie szybkim tempie, zaskakując mnie ...

Powoli dociera do mnie, ze jesień zbliża się do nas ogromnymi krokami, pogoda zmienia się w niewyobrażalnie szybkim tempie, zaskakując mnie tym każdego dnia. Cieszy mnie to, ze mieszkam w miejscu, które pozwala mi na podziwianie zmian, które wnosi każda z por roku. Zmian w przyrodzie, nastroju, ale tez w ubiorze. Złociste liście, kubek gorącej herbaty, zamiana kolorowych sukienek na bardziej stonowane, ale wciąż eleganckie długie spodnie, garnitury i płaszcze. Jesień!
Lato to idealny okres na odkrywanie świata, zachwycanie się każdym zakamarkiem odwiedzonego miejsca, ważne jednak jest pamiętać, ze jesień choć odbiera nam niekiedy możliwość tych spontanicznych wyjazdów nie jest w niczym gorsza! Pozwala nam się niesamowicie wyciszyć, poznać lepiej siebie, swoje pasje i zainteresowania. Uwielbiam spędzać czas w kawiarni, obserwując padający za oknem deszcz, czytając książkę i odkryć ukryte pod dobra letnią zabawą zakamarki mojej podświadomości. 
To bardzo kreatywny czas, który zamierzam w tym roku wykorzystać na 100%. Życzę tego każdemu, kto do tej pory przejmował się ogolnie dostępna jesienną depresją haha:)


Tym razem, na zakończenie lata wybrałam super klasyczny, elegancki i oversizeowy garnitur od Esprit. Jest moim totalnym faworytem na taką nieokreśloną letnio-jesienną pogodę. 

Zdjęcia w tym pięknym komplecie od Esprit wykonał Łukasz Dziewic. 
cały look - Esprit 
buty - Adidas Originals 


11 COMMENTS

 1. Piękny ten garnitur *.* Ja bardzo lubię jesień, a zwłaszcza to jak wygląda podczas jej trwania przyroda :D Czysta magia!
  Pozdrawiam :*

  ReplyDelete
 2. Nie mogę pogodzić się z tym że lato odchodzi. Będę bardzo tęsknić bo nie lubię jesieni dlatego że jest zimno i już nie można pozwolić sobie na chodzenie w krótkich ciuchach. Bardzo świetne zdjęcia!
  by-tala.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Ale super zdjecia :D
  rilseee.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Jak ślicznie wyglądasz!
  Jesień ma swoje uroki, ale chyba nie da się jednak uniknąć tej chwili załamania i jesiennej depresji, hah.

  zofia-adam.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Uwielbiam garnitury <3! Wyglądasz w nim pięknie! Na mnie jesień nie wpływa aż tak depresyjnie, uważam, że z każdej pory roku można wyciągnąć coś fajnego :)
  Jestem tu pierwszy raz ale jestem zachwycona Twoim blogiem, sama piszę o modzie a takie blogi to dla mnie mega inspiracja <3 Zostaje i obserwuje, czekam na więcej, pozdrawiam! <3

  ReplyDelete
 6. Packers and Movers Pune Provide High Quality ***Household Shifting, Home/Office Relocation, Insurance, Packing, Loading, ###Car Transportation Service Pune and High experiences, Top Rated, Safe and Reliable, Best and Secure Packers and Movers Pune Team List. Get ✔✔✔ Affordable Rate Charts and Compare Quotation and Save Money and Time .
  Packers And Movers Pune

  ReplyDelete
 7. Hire Best Packers And Movers Mumbai for hassle-free Household Shifting, ***Office Relocation, ###Car Transporation, Loading Unloading, packing Unpacking at affordable ✔✔✔ Price Quotation. Top Rated, Safe and Secure Service Providers who can help you with 24x7 and make sure a Untroubled Relocation Services at Cheapest/Lowest Rate
  Packers And Movers Mumbai

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz.

Flickr Images